Firma PPH "Kolbruk" z Przeworska jest jednym z większych producentów kostki brukowej, ogrodzeń betonowych oraz galanterii betonowej w południowej części województwa podkarpackiego. Swoje produkty na rynku oferujemy już od 1997 roku. 

W podstawowej ofercie naszej firmy znajdują się m.in. Kostka brukowa, płyty ażurowe, krawężniki, obrzeża, palisady, kamień elewacyjny, ogrodzenia betonowe w których skład wchodzą: pustaki, murki i daszki ogrodzeniowe jak również płoty betonowe pełne.

Od 13 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą klientów, którzy stają przed koniecznością zrealizowania robót brukarskich.

Nasze produkty sprzedajemy w hurcie jak i detalu, w dowolnych ilościach. Na placu posiadamy w ciągłej sprzedaży naszą pełną ofertę produkcyjną. Dla naszych Klientów mamy zawsze pełną informację techniczną o wyrobach a także bogatą gamę przykładów układania poszczególnych typów kostek.

Klienci na naszym placu zawsze mogą wybrać z wielu palet kostkę typu melanż w takiej tonacji kolorystycznej jaka im odpowiada. Gwarantujemy dostawę na plac budowy wybranej kostki w dogodnym uzgodnionym z klientem terminie i miejscu.